Video

Sielos Atgaivai...

Šypsena BARAKA - (be žodžių, bet pasakoma labai daug) Nuostabus meditacinis filmas su meniškais nuostabiais Vaizdais ir puikia Muzika iš įvairiausių pasaulio kampelių. Tai - tiesiog 96 minučių skrydis aplink visą pasaulį priverčiantis susimąstyti apie įvairius dalykus. Nuo Australijos aborigenų iki naujausios ir moderniausios civilizacijos... Nuo gūdžiausių miškų iki didžiausių miestų... Nuo krykštaujančių žaidžiančių vaikų iki Kambodžos koncentracijų stovyklų... Tik vaizdai. Jokių žodžių. Jokių emocijų... Rekomenduoju žiūrėti per didelį kokybišką ekraną. Privaloma pamatyti kiekvienamMirkčiojimas

Мирный воин (rusų k.) - Prasmingas lengvas filmas apie džiaugsmą tiesiog mūsų kelyje link tikslo.

Šypsena “Didžioji vandens paslaptis” (rusų k.) - Šį kartą, rusų dokumentinis filmas apie vandenį, bei su juo susijusias paslaptis. Mokslininkai tyrinėdami vandens struktūra bei jo savybes, atrado daug įdomių dalykų. Visų pirma, kad vanduo turi atmintį, be to jis gali būti paveiktas blogų ir gerų emocijų, kurios atitinkamai veikia jį, teigiamai arba neigiamai. Vienas iš filme pateiktų pavyzdžių, yra apie tai, kad grupelė mokslininkų posėdžiaudami gėrė vandenį, ir tuo metu kalbėjo apie bakteriologinį ginklą, ko pasekoje visi buvo išvežti į ligoninę, nes buvo konstatuotas stiprus apsinuodijimas, tačiau išskyrus vandenį, patalpoje daugiau nieko nebuvo. Ištyrus vandens cheminę sudėtį, jokių pašalinių cheminių elementų nerasta. Praėjus keliems dešimtmečiams buvo iškelta hipotezė, kad pokalbis apie nuodus įtakojo vandenį, kuriam pakitus, įvyko apsinuodijimas, arba kitaip tariant, vanduo turėdamas atmintį, priima tam tikra informaciją, kuri įtakoja jo molekulinę struktūrą.Trukmė: 81 min.

Neapsisprendęs Совершенно секретно: Вода / Top secret (rusų k.) - dar daugiau vandens galimybių.

Neapsisprendęs Великая тайна воды. часть 2 (rusų k.)

Свидетельство о любви - История Божьей любви Протоиерея Андрея и матушки Ольги Юревич. https://www.youtube.com/watch?v=Krk-NyGVMGs

 

Tiesos paieškos apie maistą, vakcinas, Žemės niokojimą ir daugiau...

Verksmas (lietuviškai) Maisto ypatumai Lietuvoje - Javai Lietuvoje prieš nuimant derlių purškiami glifosatu - kuris naujausiais duomenimis, sukelia žmogaus ląstelių nekrozę ir mirtį, o ne naujausiais - ardo endokrininę veiklą, susijusią su žmogaus lytinių hormonų gamyba. Taip pat, šiek tiek apie "mėsytės" gamybą... LNK "Paskutinė Instancija".

Šypsena (angl.) Agitacinė daina "Take your Canvas Bags to The Supermarket" - padės nepamiršti pasiimti daugkartinio naudojimo maišelį einant apsipirkti.

Nustebęs (rus.) labai vaizdžiai parodyta alkoholio žala žmogaus organizmui  - Алкоголь наркотический яд

Šypsena Ar galime paskatinti daugiau žmonių mesti šiukšles į šiukšliadėžes, padarydami šį užsiėmimą idomų? - The world's deepest bin

Šypsena Ar galime paskatinti daugiau žmonių naudotis laiptais, padarydami šį užsiėmimą idomų? - Piano stairs

Šypsena Ar galime paskatinti daugiau žmonių nauditi stiklo konteinerį, padarydami šį užsiėmimą idomų? - Bottle Bank Arcade

Verksmas (rus.) Осторожно еда. ОРТ - Тiesa apie maistą, I dalis.

Verksmas (rus.) Осторожно еда. ОРТ - Тiesa apie maistą, II dalis.

Piniginga burna (rus.) Осторожно еда - Genetiškai modifikuoti produktai.

Nustebęs (rus.) Вред от газированного сладкогo... - Gazuotų saldžių gėrimų žala.

Piniginga burna (rus.) Правда о прививках - Visa tiesa apie skiepus.

Susigėdęs (be žodžių) Visada prisisek saugos diržą - Marketingo specialistai pripažįsta nieko panašaus iki tol nebuvo matę ir teigia, jos šis klipas - pati efektyviausia reklama saugaus eismo tematika. Ši reklama visiškai kitokia. Jai nereikia žodžių. Nereikia paaiškinimų. Nereikia vertimo. Ją gali suprasti kiekvienas.

Nustebęs LNK laida "Paskutinė instancija" apie "techninę mėsą"...

Neapsisprendęs LNK laidoje “Paskutinė instancija” galite pamatyti interviu su “Sveiko vaiko” komanda, pasakojančia apie maisto priedus ir jų poveikį organizmui.

(angl.) Ramin Bahrani meninis filmas apie plastikinio maišelio, išmesto į bendrą šiukšliadėžę, kelionę nuo paėmimo parduotuvėje iki patekimo į “plastikinių maišelių rojų” vandenyne - PLASTIC BAG.

Nustebęs Gyvas maistas - tai maistas, kurį gaminant vengiama termiško apdorojimo. Jei ir naudojama temperatūra - ji yra ne aukštesnė nei ~45 laipsnių Celsijaus. Taip gaminant maistą labiau išsaugomos jame esančios naudingos žmogaus organizmui medžiagos. Kviečiu pasižiūrėti gyvo maisto virtuvės virėjo Lino Kesmino video demonstracijų: Kas yra gyvas maistas?, Kokie gyvo maisto paruošimo būdai?, Kaip pačiam daiginti sėklas ir pupeles?, Sulčių kokteilis iš obuolių, salierų, žalumynų, Krekeriai, Kokteilis iš riešutų pieno, Desertas "Kokosinis ežiukas", Ledai iš migdolų pieno.

NustebęsTOP(iniai) 5 genetiškai "patobulinti" gyvūnai.... - Top 5 Franken Animals...

Neapsisprendęs (angl.) Kur slypi ekologiškumas? Kaip dažnai ieškodami aplinkai draugiško gyvenimo būdo susikoncentruojame į mažus dalykus, o nepastebime pačių svarbiausių? Apie tai šioje Catherine Mohr TED kalboje - Catherine Mohr builds green

Neapsisprendęs Filmas „Kaip mes rūpinamės savo vandeniu“ - Filme pasakojama apie Lietuvos ežerus, upes, Baltijos jūrą, pagrindines vandens taršos problemas ir būdus kaip jas spręsti. Kadangi vandens problemas išspręsti galime tik visi kartu, filme kalbama apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie švaresnių mūsų šalies vandenų.

Piniginga burna Plačiau apie E621

Nustebęs The Story of Bottled Water (2010) - The Story of Bottled Water employs the Story of Stuff style to tell the story of manufacturing demand -- how you get Americans to buy more than half a billion bottles of water every week when it already flows from the tap. The film explores the bottled water industry's attacks on tap water.

NustebęsPiniginga burna (rus.) Visa tiesa apie skiepus ir vakcinas - ПАНДЕМИИ ЛЖИ. Nutuokiau, kad skiepai geras verslas kažkam ir tiek, ir jau nebesiskiepiju. Bet, kad tai puiki priemonė užkrėsti žmones įvairiais virusais?!!! Nemaniau, kad žmonės dėl pinigų gali žudyti masiškai kitus žmones ir, kad tai vyksta taip nepastebimai ir niekšiškos apgaulės būdu. Aišku viena, dabar prieš bet ką dedant į burną, skiepijantis ir t.t., reikia bent jau gerai išsityrinėti visus už ir prieš, kas yra rašoma apie tai internete.   

Neapsisprendęs (angl. k. su 26 kalbų titrais) - Mark Bittman on what's wrong with what we eat. Šiame New York maisto rašytojo Mark Bittman ugningame ir linksmame pranešime pasveriama, kuo blogas dabartinis mūsų maitinimosi būdas (per daug mėsos, per mažai daržovių; per daug greitojo maisto, per mažai naminio), ir kodėl tai sukelia riziką visai mūsų planetai. (Galima pasirinkti rusiškus titrus)

Verksmas Правда о мясе (rusų k.) - Ar žinote, jog pramoninis mėsos auginimas daro daug daugiau žalos mūsų planetai, nei visi automobiliai kartu sudėjus? O visur akcentuojami tik automobiliai... Naudinga ir šiaip pasižiūrėti kokiomis sąlygomis auginami gyvūliai ir kuo juos maitina. Paskui tą visą stresą ir antibiotikus suvalgo žmonės...

SusigėdęsThe Real Bears - Žiaurokas, bet labai informatyvus animacinis filmukas prie ko priveda saldūs ir dažniausiai gazuoti gėrimai. Siūlau rodyti vaikams prieš miegą, kad nebenorėtų jų daugiau;)