Švietimas, Eko ženklai

Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys Seime įregistravo Švietimo įstatymo pataisas, kuriomis siekiama į vaikų maitinimo organizavimą mokyklose ir vaikų darželiuose įtraukti ir tėvus. Plačiau »
2014.10.22 - 18.00 Eko Pirk ofise Plačiau »
Rugsėjo 02d. 18 val. Vilniuje lauksime jūsų jau antroje paskaitoje su nuostabia lektore Renata Vensloviene, išsigydžiusia širdies ligą be vaistų ir medikų. Susitikime kalbėsime ir diskutuosime tema: „Ligų atsiradimo priežastys ir kaip būti sveikiems“ Plačiau »
Nuo šios frazės atsispirdami, su pašnekovu pradedame nagrinėti unschooling‘o (iš angl. k. nemokyklinimas) temą. Jis pasirengęs šiuo būdu ugdyti savo vaiką Lietuvoje. Sakote, kad nusižengs įstatymams? Tikriausiai taip ir bus, tačiau kito pasirinkimo nėra. Plačiau »
Virtuvės ir vonios ploviklius, įvairias buitinės chemijos priemones naudojame kone kasdien. Tačiau nenustebkite, jei po poros mėnesių parduotuvių lentynose neberasite kai kurių iki šiol naudotų ploviklių. Priežastis – Europos Parlamento (EP) posėdyje nutarta Europos rinkoje atsisakyti ploviklių su dideliu fosfatų kiekiu. Didelis jų kiekis didina vandens eutrofikaciją, dėl kurios žūva daug vandens organizmų. Plačiau »