Sveikata (maistas ir maisto priedai, kosmetika ir konservantai)

Šlapios servetėlės, skirtos higienai, reklamuojamos kaip geresnė priemonė, suteiksianti sveikatos ir pasitikėjimo. Bet tiesa, kad higieninės servetėles daro daugiau žalos, negu naudos, tiek žmogui, tiek gyvajai gamtai. Plačiau »
Mitybos specialistai pataria žiemą nepamiršti vartoti kuo daugiau žalumynų ir daržovių, kurios turi organizmui reikalingų vitaminų ir kitų medžiagų. Taip pat naudinga valgyti ir raugintas daržoves, kurios ne tik išsaugo didžiąją dalį vitaminų, bet ir turi daug probiotikų, padedančių žarnyno veiklai ir netgi gali padėti apsisaugoti nuo vėžio. Plačiau »
Aliejus gaunamas iš įvairiausių augalų. Mums gerai žinomas saulėgrąžų, rapsų, alyvuogių aliejus, vis labiau populiarėja kokosų aliejus, maisto produktų sudėtyje matome nurodytą palmių ar palmių branduolių aliejų, atgimsta tradicijos vartoti kanapių ar linų sėmenų aliejų, supermarketuose ir specializuotose parduotuvėse galima rasti gausybę kitų aliejaus rūšių. Plačiau »
Kofeinas – senas ir patikimas būdas pakelti energijos lygį. Vis dėlto tikėtis atsigauti siurbčiojant ketvirtą kavos puodelį per dieną – tikrai ne pati geriausia išeitis. Siūlome 7 būdus, padėsiančius pasijusti žvalesniems. Plačiau »
Pasaulio sveikatos organizacija antrąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Pasauline regėjimo diena (šiais metais tai – spalio 8 diena). Šios dienos tikslas – didinti žmonių informuotumą apie regėjimo sutrikimus, aklumą, taip pat skatinti rūpintis savo akimis. Plačiau »
Vis daugiau žmonių renkasi sveiką mitybą, kurios pagrindas yra švieži daržovės ir vaisiai. Tačiau vis didėjantis įvairių chemikalų (pesticidų, konservantų, augimo stimuliatorių ir pan.) naudojimas auginant daržoves ir vaisius kelia abejonių tokių produktų nauda. Plačiau »
Ne kartą skaitėte apie kokosų aliejaus naudą odai, plaukams, nagams, taip pat galimybę jį naudoti maisto ruošoje. Tačiau, ar pagalvojote, jog šį produktą galite panaudoti ir naminių gyvūnų priežiūrai? Plačiau »
Trumpiau tariant, tik vienetai iš tų, kurie patikėjo savo smegenų galimybe gydytis savarankiškai, iš tiesų tuo tiki – ir todėl pasiekia rezultatų. Dauguma gi, pasąmonės lygmenyje atmeta tokią galimybę. Plačiau »
Argano aliejus – populiariausias aliejus Maroke. Čia šis aliejus “gyvena” visur – voniose, sveikatingumo centruose, virtuvinėse spintelėse. Kai kuriose šalyse šis aliejus šampūnuose, plaukų serumuose ir kituose produktuose, kaip sudedamoji dalis, gali būti minimas kaip Maroko aliejus. Šis aliejus yra plačiai naudojamas visame pasaulyje – dažnai juo tepami plaukai, oda, jis gali būti naudojamas ir maisto gamyboje. Plačiau »
Šiuolaikinis gyvenimas yra pilnas triukšmo. Mobiliųjų telefonų pranešimai ir skambučiai, automobilių signalai, televizijos reklamos drumsčia mūsų ramybę, todėl vis rečiau galime pasidžiaugti nors trumpa tylos minute. Plačiau »
« atgal |1|2|3|4|5|6| pirmyn »