Saulėje auginta ir džiovinta spirulina AUROSPIRUL net 50% pigiau!

2012-10-13

Sveiki!

Ar tikrai sveiki ir kupini energijos?

Nors tik baigėsi vasarėlė, bet ne vienas jaučia vitaminų ir naudingų medžiagų stygių: slenka plaukai, lūžinėja nagai, greitai prikimba peršalimo ligos. Akivaizdu, kad reikia stiprinti organizmą ir su maistu negauname visų mums reikalingų medžiagų.

Siūlome jums pasistiprinti už ypatingą kainą! Išbandykite Spirulinos poveikį ir suprasite, kodėl ji taip giriama. Vartoti reikia ne mažiau nei mėnesį. Galima ir ilgiau. Įsiklausykite į save, organizmas pats pasako ar norisi dar, ar yra poreikis.

Skaniausias Spirulinos receptas: kupinas šaukštelis į mažą jogurto indelį. Sumaišote ir valgote. Nelaikykite, nes išbrinks ir bus neskanu. Trąški spirulina pakankamai skani ir viena. O trąški spirulina su čili prieskoniais labai skanu ant mocarela sūrio ar įvairių salotų - pabarstykite prieš pat valgant. Tai spirulina su skaniu indiškų prieskonių mišiniu.

Spirulinos niekada nebus per daug!

Nėra griežtai apibrėžtų normų. Valgykite ir stiprėkite!

Saulėje auginta ir džiovinta spirulina AUROSPIRUL net 50% pigiau!

Kuo ypatinga AUROSPIRUL spirulina?

Dažniausiai spirulina arba auginama kažkur ne lauke arba džiovinama staigiai užšaldant ar kitais būdais. AUROSIPRUL spirulina auginama ir džiovinama natūraliai saulėje, todėl turi ypač daug medžiagų. Viskas daroma rankomis, tad ir kaina jos brangesnė nei kinietiškų.

AUROSPIRUL spirulinos auginimo ūkiui vadovauja Olandas Hendrik. Štai jis pirmojo derliaus nuėmimo metu 1997 metais:)

AUROSPIRUL ūkyje auginama spirulina atkeliavusi iš Lonar ežero. Gamtoje natūraliai auginama spirulina nenaudojama papildams, nes galimas per didelis užterštumas.

Plačiau apie spiruliną, skaitykite čia:

http://ekopirk.lt/eko-produktai/maistas/maisto-papildai-zoleles/?manufacturer=AUROSPIRUL#products

Stiprinkitės į sveikatą!Mirkčiojimas

DOVANOS JUMS!!!

P.S. Darydami užsakymą, įrašykite "noriu BADGER lūpų balzamo" ir net 4 pirkėjai jį gaus. Paskelbsime laimėtojus sekančiame naujienlaiškyjeMirkčiojimas.

www.EkoPirk.lt

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.