NAUJIENA: net 3 Ajurvedos knygos jūsų grožiui ir sveikatai!

2017-07-16

Apie autorių

Gydytojas Partap Čauhan (gimęs 1962 m. Indijoje)  yra vienas iš nedaugelio Ajurvedos specialistų, studijavusių ir praktiškai taikančių šį autentiškąjį senovės Indijos medicinos mokslą.

Baigęs Delio universitetą, jis 5 metus sėmėsi žinių iš pasaulinį pripažinimą pelniusio Ajurvedos gydytojo – savo mokytojo (guru) K. N. Čand Šarma, tiesiogiai perimdamas mokytojo žinias ir patirtį.

Per tuos metus gydytojas sukaupė neįkainojamų ajurvedinės diagnostikos ir gydymo žinių. Įkvėptas savo guru žodžių „Ajurvedos sėkmė glūdi grynųjų vaistų žinojime“ jis tyrinėjo senovinių Ajurvedos vaistų gamybos būdus.  Per 12 intensyvaus mokymosi ir praktikavimosi metų daktaras Partap Čauhan patyrė didžiulį skirtumą tarp formalaus universitetinio išsilavinimo ir betarpiško mokymosi iš guru.

Remiamas savo partnerių daktaras Partap Chauhan visame pasaulyje skaito paskaitas ir veda seminarus, skatinančius šiuolaikinės moderniosios medicinos gydytojus integruoti Ajurvedos žinias savo gydymo praktikoje bei auklėjančius visuomenę sveikai gyventi, maitintis ir mąstyti.

Jau septinti metai daktaras Partapas (tokiu vardu jį pažįsta šimtai Lietuvos žmonių) kasmet atvyksta į Lietuvą ir skaito paskaitas įvairiose organizacijose bei mokymo įstaigose.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.