Naujienlaiškiai

Šie laikai – kiaurai persismelkę nepritekliumi. Mums trūksta laiko, pinigų, darbo, laisvalaikio, draugų, artimųjų, dėmesio, meilės, globos, pasitikėjimo, savivertės, prasmės ir daugelio kitų dalykų. Dažnai jaučiamės suirzę, įsitempę, nuolat nerimaujame, nes ne tik daug ko trūksta, bet dar bijome prarasti ir tai, ką turime. Plačiau »
Rūpesčiai dėl sveikatos yra daugybės žmonių kasdienybės dalis. Ne visi juos sprendžia vienodai. Vieni pasitiki tik šiuolaikine medicina, skiepais ir tais vaistais, kuriuos išrašo gydytojai. Kiti medicina nepasitiki visiškai, ir ieško alternatyvių būdų pasveikti. O dažniausiai, turbūt, žmonės pagalbos dairosi tiek vienoje, tiek ir kitoje pusėje. Paprašėme dviejų Lietuvos sveikuolių sąjungai priklausančių žmonių pasidalinti žiniomis ir patirtimi, ko imtis, kai gydytojai diagnozuoja rimtą ligą. Plačiau »
Kartais mes visi vaikštome gatvėmis, akimis vis kažko ieškodami – kartais džiaugsmo šaltinio, kartais – patvirtinimo, kad esame tokie, kaip visi arba priešingai, esame kažkuo ypatingi. Plačiau »
Ar kada susimąstėte, jog mūsų egzistencijos kokybę lemia tai, ką mes patiriame kiekvieną akimirką? Žmogus nuolat kažką jaučia, taip suteikdamas šiam gyvenimui prasmę. Džiaugsmas, liūdesys, drąsa, baimė, entuziazmas, apatija sukasi kiekviename iš mūsų lyg nesustojanti karuselė. Deja, susitapatinę su emocijų sūkuriu, dažniausiai kuriame gyvenimą tokį, kuriame jaučiamės nepatogiai. Ką daryti? Kaip tapti laisvu kūrėju? Plačiau »
Kaip valdyti savo emocijas ir pyktį? Plačiau »
Mielieji vadovai, nudžiuginkite savo darbuotojus jaukiomis dovanomis! Plačiau »
Milijonai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo baimės, nuolatinės nervinės įtampos, panikos priepuolių ir ieško kelių į vidinę ramybę. Pasirinkimas yra itin platus nuo organizmą žalojančių priemonių iki įvairių psichologinių bei sąmoningumo metodikų. Kiekvienas renkamės pagal vidinį stimulą ir suvokimą. Plačiau »
Mokslininkai skelbia pirmą kartą dirbtinio pluošto ir plastiko aptikę Žemės giliausio vandenyno dugne gyvenančių gyvių skrandžiuose, o toks radinys kelia didžiulį susirūpinimą, skelbia portalas independent.co.uk. Plačiau »
Antrinė nauda  (0) 2017-11-13
Antrinė nauda Plačiau »
Skanios naujienos ir nuolaidos! Plačiau »
« atgal |1|2|3|4|...|8|...|12| pirmyn »