Naujienlaiškiai

Įpročiai, kurie pasmerkia skurdui Plačiau »
Ar sutiksite, kad meilė, meilės jausmas, yra vienas iš nuostabiausių pojūčių? Be šio jausmo neįmanomas normalus žmogaus egzistavimas. Ir visgi, jei meilę kitam asmeniui mes aukštiname, šloviname ir siekiame tai pajausti, meilė sau yra kažkas, kas dažno pasąmonėje yra priskirta prie „tabu“, draustinų dalykų. Ypač tų žmonių, kurie bent kiek eina asmeniniu arba dvasinio tobulėjimo keliu, nes dvasingas žmogus tradiciškai yra suvokiamas kaip tas, kuris nusižeminęs, save pamiršęs tarnauja kitų labui. Plačiau »
Moters dienos proga visam asortimentui -25% nuolaida! Plačiau »
Mes visi trokštame pasiekti atsipalaidavimo ir ramybės būseną, tačiau pastangas nukreipiame į išorę bei materialių gėrybių siekimą. Žinoma, jaukus būstas, komfortas, šeima ir kokybiškas poilsis suteikia emocinį pasitenkinimą, tačiau jeigu mūsų viduje dėl kažkokių priežasčių dominuoja nerimas, visų minėtų dalykų teikiamas pasitenkinimas taip pat mažėja. Plačiau »
Kaip pildosi norai?  (0) 2018-03-01
Truputėlis teorijos ir praktikos, kad norai pradėtų pildytis. Plačiau »
Neįtikėtina žodžių galia: tyrimais patvirtinta, kad žodžiai atgaivina net negyvas ląsteles Plačiau »
Pasitikėjimo savimi iliuzija Plačiau »
Jau keletą metų vedu seminarus, kuriuose pasakoju apie geros mergaitės sindromą. Nors dažniausiai kalbu apie moteris, daugelis dalykų tinka ir vyrams. Plačiau »
Gailestis žudikas  (0) 2018-02-05
Taip, pavadinimą jūs perskaitėte teisingai. Gailestis – pats tikriausias žudikas. Kodėl? Juk atrodytų, kad gailestis – toks žmogiškas jausmas… Sutinku. Tai labai žmogiškas jausmas, kurį vertėtų įtraukti į absurdiškiausių žmogiškumo apraiškų sąrašą… Gal pamąstymai bus kiek ciniški ir grubūs, bet apie gailestį – be gailesčio. Plačiau »
Egidijus Gubinas – filosofas, keliautojas, astropsichologas, numerologas, chiromantas, skaito paskaitas, paremtas Vedų išmintimi ir šiuolaikine psichologija, konsultuoja bei pataria gyvenimiškais klausimais. Paskaitose dalijasi savo išgyvenimais ir šventųjų bei šventraščių išmintimi. Šiuo metu gilina žinias lektoriaus ir filosofo O. V. Ruzovo mokyklose: mokymo centre, ruošiančiame konsultantus šeimos kūrimo ir gyvenimo klausimais, bei Bengališkos astrologijos, chiromantijos ir numerologijos mokykloje. Su E. Gubinu kalbėjomės apie žmogaus lemties subtilybes. Plačiau »
« atgal |1|2|3|4|...|8|...|12| pirmyn »