Skalbinių minkštiklis ECOLEAF, 1,5 l

Top prekė
Natūralus ir draugiškas aplinkai skalbinių minkštiklis ECOLEAF gautas iš augalų ekstraktų. Efektyvus ir švelnus jūsų skalbiniams. Netoksiškas, be kenksmingų cheminių medžiagų, yra biologiškai suyrantis.
NAUJA patobulinta sudėtis!
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Sudedamosios dalys: >30% Vanduo, <5% augalinės kilmės katijoninis sufaktantas, natūralūs kvapai, Sorbic Acid (randama uogų rūgštyje), Lyral ir Coumarin.
Sertifikatai:
Vegan Not Tested on Animals
1,5 l Kodas: HJ105 2,98 € už 1 l
4,47 €
7,45 €

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Dėl tirštos jo konsistencijos, reikia pilti daug mažiau, nei įprastinių neekologiškų minkštiklių. Efektyviai minkština audinius ir subtiliai kvepia ne visi namai, bet išskalbti drabužiai Mirkčiojimas

Pagamintas iš augalinių žaliavų, užaugintų tausojančiuose aplinką ūkiuose. Švelnus jūsų odai ir skalbiniams, neteršia vandens. Įpakuotas į perdirbtą butelį. Patvirtintas Veganų draugijos ir BUAV.

Naudojimas: įpilkite 1 pilną kamštelį (40ml) minkštiklio kiekvieną kartą skalbdami. Minkštiklis tirštos konsistencijos, tad galima dar pripilti šilto vandens į tam skirtą skyrelį skalbimo mašinoje ir sumaišyti.

Venkite kontakto su akimis, jei pateko į akis, gausiai skalaukite vandeniu. Jei prarijote, kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.