Ekologiškas vanilės ekstraktas TAYLOR & COLLEDGE, 100 ml

1 Be Glitimo
Pagamintas iš geriausių vanilės ankščių. Ekstraktas gaminamas remiantis unikalia technologija, kurią Taylor & Colledge naudoja pastarąjį šimtą metų. Aromatas yra brandinamas ir išlaikomas tol, kol pasiekia geriausią skonį.
Tara plastikinė.
Gamintojas: Taylor & Colledge
Kilmės šalis: Australija
Sudedamosios dalys: Madagaskaro vanilės ekstraktas (vanduo, alkoholis 35%), cukrus.
100 ml Kodas: LJ115 128,00 € už 1 l
12,80 €
Tinka vartoti iki: 2022-05-31

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Turtingam, autentiškui ir grynam vanilės skoniui išgauti naudokite 1 arbatinį šaukštelį vanilės ekstrakto su 200 ml. pieno, kremo, varškės, pudingo ar kt. Jeigu įmanoma, vanilės ekstraktą dėkite po produktų šildymo/kaitinimo, taip aromatas išsilaikys geriau.

Vanilės ekstraktas naudojamas kulinarijoje ir konditerijoje kaip natūralus aromatizatorius. Tinka gardinti pyragus, pudingus, ledus, vaisių salotas ir kitus saldumynus. Vanilės ekstraktas yra labai stiprus, tad daugeliu atvejų pakanka kelių lašelių.

Sudedamosios dalys: burbono vanilės pupelių ekstraktas* (vanduo, alkoholis* 35%), cukrus*. *- ekologiški ingredientai.

Laikymo sąlygos: laikyti sandarioje pakuotėje, vėsioje, tamsioje vietoje.

 

Australian Certified Organic (ACO) - ši institucija atlieka šias pagrindines funkcijas: sertifikuoja, atlieka auditą ir licencijuoja Australijos ekologiškas ir biodinamines bendroves. ACO sertifikavimas apima gamintojų, perdirbėjų, didmenininkų, pakuotojų, mažmeninės prekybos ir restoranų tinklą.

Lankytojų komentarai (1)

 
Milda
Man labai patiko šitas ekstraktas, ypač į rytines košes, jos įgavo visai kitokį skonį. Burnočių košę mėgstu, bet vis erzindavo tas specifinis jų kvapas (natūralus), o įpylus šio ekstrakto pusę šaukštelio ir šiek tiek cinamono, aromatas pasidarė dieviškas :) 2015-11-04 11:47
 

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.