Arbata "Sagan Dailia", 20 g

Naujiena
Be kofeino.

Gamintojas: SIA "Dzimtais darzs", Latvija.
Kilmės šalis: Rusija.
Sudedamosios dalys: "Sagan Dailia" (lot. Rhododendron adamsii) lapeliai, šakelės ir žiedai.
20 g Kodas: ALIAN-8 497,50 € už 1 kg
9,95 €
Tinka vartoti iki: 2019-07-20

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Paruošimas: arbatos - 1 žiupsnelį smulkintų lapelių užpilti 1 stikline verdančio vandens, palikti pritraukti 10 min. ir nukošti. Gerti po 1 puodelį per dieną. Taip pat galima pridėti 1 žiupsnelį lapelių į mėgstamą arbatą; užpilo - 1/2 šaukštelio smulkintų lapelių užpilti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 2 val. ir nukošti. Gerti po 1 puodelį 2 kartus per dieną. Nevartoti jei esate alergiškas sudedamosioms dalims, besilaukiančioms ir žindančioms moterims.

Laikyti tamsioje, sausoje vietoje. Temperatūra - 0°C-20°C , drėgmė - ne didesnė nei 70%.

~

"Sagan Dailia" yra augalo lot. Rhododendron Adamsii pavadinimas, kilęs iš Buriatijos (Rusija). Jis taip pat vadinamas "sagan-dali", "sagaan-daylya", "saagan dali", "white wings". Šis visžalis daugiametis krūmas, žydintis subtiliomis arba ryškiomis rožinėmis gėlėmis, auga kalnuotose vietovėse ant akmeninių šlaitų. "Sagan Dailia" paplitęs kai kuriuose Sibiro regionuose prie Baikalo ežero, Jakutijoje, Mongolijos kalnuose ir Tibeto kalnų papėdėse. Naudingos šio augalo dalys yra lapai, gėlės ir lapinės apikosios dalys. Jie renkami visą žydėjimo laiką - nuo birželio iki rugpjūčio.

"Sagan Dailia" iš gamtos sutelkė tik naudingiausias savybes, kad žmonėms būtų galima jas atskleisti arbatoje, užpiluose, balzamuose ar kitu būdu. Ekspedicijų ir žygių dalyviai, medžiotojai, keliautojų ir sportininkai buvo vieni pirmųjų, kurie įvertino teigiamą poveikį viso žmogaus organizmo sveikatai.

DĖMESIO: "Sagan Dailia" arbata varo skysčius iš organizmo, gali išsausėti oda, džiūti burna. Todėl geriant šią arbatą, rekomenduojama išgerti bent 2 litrus vandens per dieną. Nevartoti naktį. Svarbu stebėti savo būklę: jei išgėrus "Sagan Dailia" arbatos jaučiate, padidėjusį širdies plakimą ar pastebėjote alerginę reakciją, laikinai nutraukite vartojimą.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.