Plaukus dažantis kremas Burgundy HENNE COLOR

1
Dažanti priemonė plaukams be oksidatorių ir amoniako. Pradeda nusiplauti po 4-5 plovimų, bet lieka atspalvis porą mėnesių. Henne Color dažantis kremas paryškins jūsų plaukų spalvą, suteiks plaukams minkštumą, purumą ir blizgesį. Tinka ir jau dažytiems arba chemiškai sušukuotiems plaukams. Taip pat nudažo pradedančius žilti plaukus.
Gamintojas: NJD Cosmetics
Kilmės šalis: Prancūzija
Sudedamosios dalys: Dažai - Aqua (water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerine, Laureth-8, Ceteareth-33, Cocotrimonium Chloride, Triethalonamine, Cocamidopropyl Betaine, Butoxyethanol, HC Red n3, PEG-7 Glyceryl Cocoate, HC Yellow n2, Acryloyldimethyltarate copolymer, Quaternium-80, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Lavandula Hybrida oil, Isodexadecane, Cetrimonium Chloride, Quaternium-52, PEG-15 Cocopolyamine, Gliceryl Stearate, Benzyl Alcohol, Basic Brown 16,  Basic Blue 99, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter,  Propylene Glycol, Ceteareth-33, Sodium Picramate,  Cocotrymonium Chloride,  PEG-15 Cocopolyamine, Sodium Chloride, 4-Hydroxypropilamoni-3-Nitrophenol, Linalool, Citric Acid, Polysorbate 80, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract, Methylisothiazolinone, Camelia Sinensis Leaf Extract, Iodopropynyl Butylcarbamate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Pakuotės sudėtyje: 90 ml dažų buteliuke su aplikatoriumi; vienkartinė kepuraitė, vienkartinės pirštinės; naudojimosi instrukcija.
90 ml Kodas: 140111-502-K 47,78 € už 1 l
4,30 €
9,55 €

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

BURGUNDY Henne Color (bordo spalvos) dažai tinka: šviesiai rudiems, rudiems, tamsiai rudiems ir juodiems plaukams.

Henne Color dažantis kremas, pagamintas su augaliniais ekstraktais bei kvėpintas levandų aliejumi, nepažeidžia natūralios jūsų plaukų struktūros. Ši priemonė pradeda nusiplauti po 4-5 plovimų, tačiau atspalvis išlieka porą mėnesių.  Dažai yra patogiame, naudojimui jau paruoštame buteliuke su aplikatoriumi. Nereikia jokių papildomų maišymų.

Naudojimosi instrukcija:

 1. Išplaukite plaukus šampūnu ir nusausinkite juos rankšluosčiu.
 2. Užsimaukite vienkartines pirštines, kurias rasite pakuotėje bei užsidenkite pečius rankšluosčiu.
 3. Stipriai suplakite dažų buteliuką ir nukirpkite aplikatoriaus viršūnėlę.
 4. Pradėkite kremą tepti nuo šaknų ir eikite toliau link galiukų, kol plaukai tolygiai pasidengs.
 5. Suimkite visus plaukus galvos viršuje ir užsimaukite vienkartinę kepurę.
 6. Palaikykite nuo 10 iki 45 minučių. Jei jūsų plaukai dažyti ar chemiškai sušukuoti, laiką atitinkamai sutrumpinkite.

SVARBU:

 • Prieš dažant plaukus, patariama pasidaryti jautrumo testą, užtepant kelis lašus dažų ant vidinės dilbio pusės ir paliekant 24 valandoms. Jei tam laikui praėjus nejaučiate jokio odos sudirginimo, niežulio ar alergijos, tuomet galite dažyti plaukus.
 • Niekada nemėginkite dažyti šiuo kremu antakių ar blakstienų. Jei kremas papuola į akis, jas plaukite gausiu kiekiu vandens.
 • Jei ką tik chemiškai šukavote ar dažėte plaukus, prieš naudojant šį kremą palaukite bent savaitę ir sutrumpinkite užtepto Henne Color kremo dažymo laikotarpį.
 • Henne Color dažantį kremą galite kas kelintą kartą naudoti pakeičiant chemiškai balinančius dažus.
 • Henne Color kremą galite taip pat naudoti pirmiesiems žiliems plaukams dažyti, tačiau nepamirškite pasirinkti dažų spalvą, artimą savo natūraliai plaukų spalvai.
 • Nuvalykite dažų likučius, pasilikusius ant odos po dažymo, naudojant muiluotą medvilninę servetėlę.
 • Likusius dažus galite naudoti kitą kartą.
 • Kadangi plauko struktūra gali skirtis, tad ir rezultatai po dažymo priklausys nuo jūsų plaukų spalvos prieš dažant.
 • Henne Color dažantis kremas skirtas tik išoriniam naudojimui.
 • Saugoti nuo vaikų.

Lynne atsiliepimas apie vieną iš Henne Color dažančių kremų - šokoladinės spalvos (Henne Color Chocolate):

"Rezultatas po dažymo gavosi geras. Nors plaukų spalva kardinaliai ir nepasikeitė (nes pasirinkiau dažų spalvą, artimą dabartinei savo spalvai),  dabar mano plaukai yra su mielomis šokoladinio atspalvio sruogelėmis. Be to, mano plaukai tapo blizgantys ir atrodo sveiki, plaukus buvo lengva nudažyti. "

~~~

Prancūzijoje sukurta plaukų priežiūros priemonių linija HENNE COLOR su chna ir kitais augaliniais ekstraktais, kuri stiprina Jūsų plaukus bei suteikia norimą spalvą. Ši linija išskirtinė tuo, jog chna milteliai ir dažantys kremai jau sumaišyti su tam tikromis žolelėmis, tad išgausite konkrečią pasirinktą spalvą. Yra plaukų sruogų paletė, atskirai dažantiems kremams ir milteliams, kur jūs matysite kokia spalva gausis, nudažius jūsų spalvos plaukus su išsirinktu HENNE COLOR produktu. Jei tam tikra spalva "gerai nenudažo" kažkokios spalvos plaukų - paletėje bus tuščia vieta ties šių spalvų susiėjimu. Ir nepamirškite palepinti savo plaukus stiprinančiomis, puoselėjančiomis Henne Color priemonėmis.

Apie HENNE COLOR linija trumpai:

 • Dažantys kremai su chna HENNE COLOR Tai dažanti priemonė plaukams be oksidatorių ir amoniako. Nusiplauna per 4-5 plovimus. „Henne Color" dažantis kremas paryškins jūsų plaukų spalvą, suteiks plaukams minkštumą, purumą ir blizgesį.
 • Henne Color linija gaminama Prancūzijoje jau daugiau nei 25 metus. Šią liniją pamėgo daugiau nei 35 šalių moterys: nuo Europos iki Šiaurės Amerikos, Azijos, Japonijos, Okeanijos ir Pietų Amerikos.

KAS YRA CHNA?

Chna - iš antikos laikų.Tai Rytuose kilęs augalas (angl. Henna, lot. Lawsonia inermis), kuris jau senosiose civilizacijose buvo ypatingai vertinamas dėl savo savybių. Chna žiedai kerėdavo skleisdami savo svaiginantį aromatą ir buvo naudojami parfumerijoje, o sutrinti žaliųjų augalo lapelių milteliai buvo naudojami kaip dažanti medžiaga, plaukus paryškinanti nuostabiomis sruogomis. Jau tuomet moterys, pasitelkdamos savo receptūras, galėdavo išgauti įvairių atspalvių – nuo auksinės iki liepsnojančios ir ryškios raudonos – dažų plaukams.  Juoda lyg degutas spalva, kuria savo plaukus dažė Senovės Egipto gražuolės, tame tarpe ir Kleopatra, buvo laikoma ypatingai gražia ir geidžiama moterų bei gaunama iš chna augalo lapelių.

Chna Vakaruose. Pasaulyje chna augalo naudojimas išpopuliarėjo plečiantis Rytų kraštų kultūroms – nuo pat Afrikos iki Artimųjų Rytų. Ne taip seniai vėl atkeliavęs į Vakarus, šis augalas tapo populiarus kaip plaukus dažanti bei palankiai kirpėjų vertinama priemonė. Chna šiuo metu išgyvena renesanso laikotarpį, nes vartotojai ypač domisi natūraliomis augalinėmis priemonėmis. Didžioji dalis chna yra importuojama iš Indijos.

Savybės. Dėka teigiamų augalo savybių, chna yra laikoma aukščiausios rūšies natūralia medžiaga. Ji tonizuoja plaukus, juos stiprina, padidina plaukų apimtį. Chna apsaugo plaukus nuo nepalankių oro sąlygų daromo poveikio, padengdama plauko paviršių apsaugine plėvele. Suteikia gyvybingumo ir purumo net ir labai gležniems plaukams. Šis augalas taip pat turi efektyvių seborėjos simptomus mažinančių savybių.

 

 

Henne Color dažantys balzamai yra be amoniako, be oksidatorių ir p-fenilenediamino.

Medžiaga

Funkcija

Žala sveikatai

Amoniakas

Katalizatorius.

Naudojamas atverti plauko kutikules, kad dažai įsiskverbtų į plauką.

Toksiškas žmogui bei pavojingas aplinkai. Įkvėptas, gali sukelti gerklės, nosies gleivinės sudirginimą, garai gali nudeginti akis. Kai naudojamas plaukų dažuose, suardo natūralų plauko pigmentą, pažeidžia jo folikulą. Tai gali sukelti plaukų slinkimą ir išsausėjimą. Plaukų dažuose ypač pavojingas, nes dažniausiai patenka ir ant galvos odos. Tokiu būdų patenka į poras ir per jas į kraują.

Vandenilio peroksidas

Oksidatorius.

Dažniausiai sumaišomas su amoniaku ir dažais, kad plaukas "ištintų" ir jo folikulą efektyviau pasiektų dažanti medžiaga.

Toksiškai veikia nervų bei kvėpavimo takų sistemas. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog vandenilio peroksidas gali pažeisti DNR ląsteles1 ir netgi sukelti vėžinius susirgimus. Vandenilio peroksido garai ypač pavojingi besilaukiančioms moterims. Japonijoje, Kanadoje, Brazilijoje bei kitose šalyse šios medžiagos naudojimas kosmetikoje uždraustas ar stipriai apribotas.

P-fenilenediaminas

Tarpininkas

Stiprus alergenas. Įkvėptas, patekęs ant odos ar į akis, gali sukelti ypatingai ryškią alerginę reakciją. Gali pasireikšti stiprus perštėjimas, bėrimas, tinimas, deginantis jausmas kontakto vietoje.  Moksliniai tyrimai rodo, jog yra ryšys tarp p-fenilenediamino ir tokių susirgimų kaip ne Hočkinso limfoma, leukemija ir šlapimo pūslės vėžys2. Kai kuriose šalyse ši medžiaga griežtai uždrausta kosmetikos gamyboje.

 

1. Atilanto, S.R. (2009). “Hydrogen Peroxide Causes Mitochondrial DNA Damage in Corneal Epithelial Cells.” Department of Ophthalmology, University of California, USA. Cornea. Volume 28. Issue 4: 426-433.

2. Rollison, DE; Helzlsouer, KJ; Pinney, SM (2006). "Personal hair dye use and cancer: a systematic literature review and evaluation of exposure assessment in studies published since 1992." Journal of toxicology and environmental health. Part B, Critical reviews9 (5): 413–39.

 

Lankytojų komentarai (1)

 
Ugne
Ar gali buti kad atspalvis laikysis ilgiau negu keleta menesiu? Ar sie dazai issiplauna nepalikdami jokio atspalvio? 2016-11-25 17:35
 

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.