Merino vilnos jogos kilimėlis Lotus THE SPIRIT OF OM

Jogos kilimėlis, pagamintas iš grynos avies vilnos. Su dideliu Gyvenimo Gėlės simboliu. Tinkamas ne tik jogos praktikoms, bet taip pat gali būti naudojamas kaip patogus paklotas/kilimėlis ant grindų.
Gamintojas: The Spirit of OM
Kilmės šalis: Vokietija
Sudedamosios dalys: Merino Avies vilna (100%).
Apatinė kilimėlio dalis: Medvilnė padengta lateksu.
1 vnt. Kodas: 9998 109,80 € už 1 vnt.
109,80 €

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Unikalu ir kažkas ypatinga. Minkštoji Merino vilnos dalis apie 2 cm aukščio! Dugnas neslidaus latekso.

Dydis - 198 x 85 cm, su užapvalintais kraštais. Kilimėlio aukštis - apie 2 cm.

~~~

DĖMESIO! "The Spirit of OM" produkcijos pristatymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių po apmokėjimo. Nelaikome likučių dėl mažų pardavimų. Tai nuostabūs gaminiai, pagaminti su Meile, suprantantiems kokybę, grožį, išskirtinumą! Užsakome po apmokėjimo iš gamintojo, susikaupus bent 5 gaminiams. Atkeliauja per 14 d. po užsakymo."

Nėra galimybės The Spirit of OM produkcijos grąžinti atgal.

Puoškitės, Mėgaukitės ir Džiuginkite aplinkinius šiais nuostabiais gaminiais! Mirkčiojimas

The Spirit of OM Jūsų nuostabiai savijautai

The Spirit of OM -  aukštos kokybės ekologiško pluošto laisvalaikio rūbai, tinkami sportui, poilsiui, laisvalaikiui, jogai, meditacijai, Tai Chi praktikoms bei darbui.

The Spirit of OM rūbai yra įvairių stilių ir spalvų, tinkami moterims, vyrams bei paaugliams. Pagaminti iš bambuko ir geriausios ekologiškai išaugintos rankomis surinktos medvilnės. Bio medvilnė auga pietų Europoje (Agais, Graikijoje) ir Turkijoje.

The Spirit of OM gamintojas vadovaujasi aukštais etiniais, socialiniais ir ekologiniais standartais, įdiegtais į šių rūbų gamybos procesą.

Dvasinis požiūris į aprangą

The Spirit of OM rūbų skiriamasis ženklas – simbolis OM, kuris viską apima ir savyje talpina. OM simbolis žymi transendentinį garsą, iš kurio vibracijų pagal hinduizmo mokymą atsirado Visata.

Rūbai yra papuošti įvairiais motyvais: Gyvenimo gėle, Lotoso, Žaliosios Taros, Budos (su apsaugos mudra) piešiniais, čakrų ir Či simboliais. Jie yra įvairaus dizaino, atspindintys džiaugsmą ir harmoniją.

Rūbai gaminami pagal tridošos principą (Vata, Pita, Kapa), kuris yra vienas svarbiausių principų Ajurvedos sistemoje. Rūbai pagaminti iš specialių ajurvedinių subtilių spalvų, malonių akiai.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.