Ekol. medvilnės dvipusis rankšluostis, THE SPIRIT OF OM, rubin/koralas 30 x 46 cm

1
Rubino raudonos ir koralinės spalvos rankšluostis, kurio centre išspaustas didelis Gyvenimo Gėlės simbolis. Rankšluoščio kraštai papuošti mažesniais Gyvenimo Gėlės simboliais, į kraštą įsiuti maži ametisto ir rožinio kvarco akmenukai, kurie harmonizuoja energijos tėkmę, bei sumažina stresą. Gali būti naudojami abejomis pusėmis. Tinka kasdieniam naudojimui, taip pat paplūdimyje.
Gamintojas: The Spirit of OM
Kilmės šalis: Vokietija
Sudedamosios dalys: 100% sertifikuota ekologiška medvilnė rinkta rankomis ir užauginta laukuose, kuriuose yra taikoma sėjomaina, bei nenaudojamos jokios cheminės trąšos ir pesticidai. Naudojami ekologiškai švarūs dažai. Rožinio kvarco ir ametisto akmenėliai.
Sertifikatai:
Oeko Tex Standart 100
8915 (rubin/koral 30 x 46 cm) Kodas: 8915
13,95 €
8916 (rubin/koral, 48 x 109 cm) Kodas: 8916
25,95 €
8917 (rubin/koral, 69 x 155 cm) Kodas: 8917
39,90 €
8918 (rubin/koral, 88 x 198 cm) Kodas: 8918
49,90 €
8920 (rubin/koral, 69 x 91 cm) Kodas: 8920
59,90 €

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Spalva - rubino raudona/koralinė.

 

 

DĖMESIO! "The Spirit of OM" produkcijos pristatymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių po apmokėjimo. Nelaikome likučių dėl mažų pardavimų. Tai nuostabūs gaminiai, pagaminti su Meile, suprantantiems kokybę, grožį, išskirtinumą! Užsakome po apmokėjimo iš gamintojo, susikaupus bent 5 gaminiams. Atkeliauja per 14 d. po užsakymo."

Puoškitės, Mėgaukitės ir Džiuginkite aplinkinius šiais nuostabiais gaminiais! Mirkčiojimas

~~~

The Spirit of OM - Ekologiška laisvalaikio apranga, pasiūta su Meile!

Pajuskite ekologiškos medvilnės ir ypač švelnaus bambuko pluošto dėvėjimo malonumą.

  • Ekologiška medvilnė ir ypač švelnus bambukas
  • Subtilios Ajurvedinės spalvos
  • Su Turmalinu bei Rožinio kvarco ir Ametisto akmenėliais
  • Pasiūta pagal Feng Shui

The Spirit of OM Jūsų nuostabiai savijautai

The Spirit of OM -  aukštos kokybės ekologiško pluošto laisvalaikio rūbai, tinkami sportui, poilsiui, laisvalaikiui, jogai, meditacijai, Tai Chi praktikoms bei darbui.

The Spirit of OM rūbai yra įvairių stilių ir spalvų, tinkami moterims, vyrams bei paaugliams. Pagaminti iš bambuko ir geriausios ekologiškai išaugintos rankomis surinktos medvilnės. Bio medvilnė auga pietų Europoje (Agais, Graikijoje) ir Turkijoje.

The Spirit of OM gamintojas vadovaujasi aukštais etiniais, socialiniais ir ekologiniais standartais, įdiegtais į šių rūbų gamybos procesą.

Dvasinis požiūris į aprangą

The Spirit of OM rūbų skiriamasis ženklas – simbolis OM, kuris viską apima ir savyje talpina. OM simbolis žymi transendentinį garsą, iš kurio vibracijų pagal hinduizmo mokymą atsirado Visata.

Rūbai yra papuošti įvairiais motyvais: Gyvenimo gėle, Lotoso, Žaliosios Taros, Budos (su apsaugos mudra) piešiniais, čakrų ir Či simboliais. Jie yra įvairaus dizaino, atspindintys džiaugsmą ir harmoniją.

Rūbai gaminami pagal tridošos principą (Vata, Pita, Kapa), kuris yra vienas svarbiausių principų Ajurvedos sistemoje. Rūbai pagaminti iš specialių ajurvedinių subtilių spalvų, malonių akiai.

Lankytojų komentarai (1)

 
Dovile
Nusipirkau du atostogoms prie juros (vyrui ir sau) ir likau maloniai nustebinta. Labai minkstutelis, malonus liesti, matosi auksta kokybe. Spalvos irgi ispudingos. Tiesiog vonios puosmena. Pirksiu dar dovanoms ir sveciams. 2012-03-20 21:07
 

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.