Pagalvė, THE SPIRIT OF OM

Minkšta pagalvė pagaminta iš 100 % medvilnės užpildytą natūralia vilna. Pagalvė išsiuvinėta aukso šriftu.
Išmatavimai - 40 x 60 cm
Gamintojas: The Spirit of OM
Kilmės šalis: Vokietija
Sudedamosios dalys: Užpildas 100 % vilna, užvalkalas 100 % medvilnė
Mangų/geltoną Kodas: 9835
79,90 €
Kūno/aukso Kodas: 9837
79,90 €
natūralaus nimbamedžio pluošto Kodas: 9838
89,90 €

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Pagalves galite rinktis iš kelių spalvų:

Mangų/geltoną;

Kūno/aukso;

Arba su natūralaus nimbamedžio pluoštu.

DĖMESIO! "The Spirit of OM" produkcijos pristatymas gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių po apmokėjimo. Nelaikome likučių dėl mažų pardavimų. Tai nuostabūs gaminiai, pagaminti su Meile, suprantantiems kokybę, grožį, išskirtinumą! Užsakome po apmokėjimo iš gamintojo, susikaupus bent 5 gaminiams. Atkeliauja per 14 d. po užsakymo."

Nėra galimybės The Spirit of OM produkcijos grąžinti atgal.

Puoškitės, Mėgaukitės ir Džiuginkite aplinkinius šiais nuostabiais gaminiais! Mirkčiojimas

The Spirit of OM Jūsų nuostabiai savijautai

The Spirit of OM -  aukštos kokybės ekologiško pluošto laisvalaikio rūbai, tinkami sportui, poilsiui, laisvalaikiui, jogai, meditacijai, Tai Chi praktikoms bei darbui.

The Spirit of OM rūbai yra įvairių stilių ir spalvų, tinkami moterims, vyrams bei paaugliams. Pagaminti iš bambuko ir geriausios ekologiškai išaugintos rankomis surinktos medvilnės. Bio medvilnė auga pietų Europoje (Agais, Graikijoje) ir Turkijoje.

The Spirit of OM gamintojas vadovaujasi aukštais etiniais, socialiniais ir ekologiniais standartais, įdiegtais į šių rūbų gamybos procesą.

Dvasinis požiūris į aprangą

The Spirit of OM rūbų skiriamasis ženklas – simbolis OM, kuris viską apima ir savyje talpina. OM simbolis žymi transendentinį garsą, iš kurio vibracijų pagal hinduizmo mokymą atsirado Visata.

Rūbai yra papuošti įvairiais motyvais: Gyvenimo gėle, Lotoso, Žaliosios Taros, Budos (su apsaugos mudra) piešiniais, čakrų ir Či simboliais. Jie yra įvairaus dizaino, atspindintys džiaugsmą ir harmoniją.

Rūbai gaminami pagal tridošos principą (Vata, Pita, Kapa), kuris yra vienas svarbiausių principų Ajurvedos sistemoje. Rūbai pagaminti iš specialių ajurvedinių subtilių spalvų, malonių akiai.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.