Ekologiškas žolelių ir prieskonių mišinys "White Tea" YOGI TEA, 30.6 g

Naujiena
Ajurvedinis žolelių ir prieskonių  mišinys su baltaja arbata, jazminų žaliaja arbata, alaviju, baziliku, ramunėlėmis ir ciberžole.

Pakuotėje 17 arbatos pakelių.
Gamintojas: YOGI TEA
Sudedamosios dalys: bazilikas* (21%), baltoji arbata* (19%), citrininė aloyzija*, paprastasis saldymedis*, ramunėlės* (8%), jazminų žalioji arbata* (žalioji arbata*, jazminų žiedai*), cinamonas*, rozmarinas*, vaistinis šalavijas*, ciberžolės šaknis* (3%), pankolis*, kakavos lukštai*, vaistinė svilarožė*, kininio citrinvyčio uogos*, 200 kartų koncentruotas alavijo gelis* (0.3%). *- ekologiški ingredientai.

Sertifikatai:
EU Organic Farming KRAV Debio økologisk Vegetarian Society Approved
30.6 g Kodas: TE012 127,12 € už 1 kg
3,89 €
Tinka vartoti iki: 2020-05-31

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Laikymo sąlygos: atidarius laikyti sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje, vėsioje vietoje.

~

Viliojantys ir paslaptingi kvapai,  egzotiškos ir turtingos savo skoniu geriausios kokybės žolelės, aromatingi prieskoniai - visa tai suteikia kiekvienai YOGI TEA arbatai išskirtinį ir subtilų skonį.

Norint suteikti jums sąmoningo gyvybiškumo visos YOGI TEA arbatos yra meistiriškai parinktos, visiškai natūralios bei kiekvienas ingredientas atitinka savo paskirtį.  Nuo senų laikų YOGI TEA vadovavosi Ajurvedos tradicijomis, kurios teigia, kad reikia gyventi harmonijoje su gamta ir mokėti atrasti žemės lobius - gyvenimo dovanas.

Mes kviečiame mėgautis šiomis dovanomis su skaniu arbatos puodeliu.

 

 

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.