Ekologiškas auksaspalvis cukranendrių cukrus AMRITA, 25 kg

Šis cukrus yra švelniai saldus, todėl gali būti derinamas su visais patiekalais ir gėrimais, kuriems tik norite suteikti saldumo, bet nepageidaujate karamelės skonio ir aromato. Puiki alternatyva įprastiniam baltam cukrui. Tinka saldinti kavą ir arbatą.
Gamintojas: AMRITA - UAB EKO PIRK
Kilmės šalis: Brazilija
Sudedamosios dalys: ekologiškas nerafinuotas auksaspalvis cukranendrių cukrus.
Supakuota aplinkoje, kurioje yra pakuojami riešutai,sezamo sėklossojair glitimo turintys produktai.
Sertifikatai:
EU Organic Farming Ekologinis žemės ūkis
25 kg Kodas: Z348002-1 4,44 € už 1 kg
111,00 €

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Didmeninių pakuočių nesandėliuojame! Didmeninės pakuotės užsakomos po išankstinio apmokėjimo. Pristatymas per 2 - 3 savaites.

~

Šis cukrus yra labai panašus į mums įprastą baltąjį cukrų. Šis cukrus yra gaminamas iš cukranendrių sulčių, tačiau tai jau yra daroma moderniomis technologijomis, kurios leidžia iš cukraus kristalų pašalinti didžiąją dalį melasos. Štai kodėl šis cukrus yra šviesiai gelsvos spalvos ir dėl melasos trūkumo pasižymi švelniu ir neįmantriu skoniu. Jo švelnus saldumas gali būti derinamas su visais patiekalais ir gėrimais, kuriems tik norite suteikti saldumo, bet nepageidaujate karamelės skonio ir aromato. Šviesius cukraus kristalus galite susimalti kavamalėje ir turėsite puikiausią cukraus pudrą savo kepiniams papuošti.

Tai yra neutralus saldiklis, alternatyva įprastiniam baltam cukrui (taip gerai pažįstamam lietuviškoje virtuvėje), iš kurio ne tik kad būna pašalinama visa melasa, bet jis dar ir cheminėmis priemaišomis balinamas, keičiama jo struktūra ir cheminė sudėtis, o galutinio produkto spalva mažai skiriasi nuo sniego. Po tokių vėtymų ir mėtymų baltasis cukrus nebeturi jokios maistinės vertės, išskyrus nepaprastai aukštą kiekį greitai pasisavinamų angliavandenių – prasta žinia sveikos mitybos šalininkams. Šis auksaspalvis cukranendrių cukrus yra nerafinuotas, nebalintas ir gaminamas tik iš sertifikuotuose ekologiniuose Brazilijos ūkiuose išaugintų cukranendrių.

~

100 g produkto energinė ir maistinė vertė:

1656 kJ/390 kcal

Angliavandenių: 97 g (iš jų cukrų: 97 g)

~

Laikymo sąlygos: atidarius laikyti sandarioje pakuotėje, sausoje, vėsioje vietoje.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.