Natūralūs rudi kūno dažai INDIAN HENNA CONE, 12 x 30 g

Naujiena
Natūralūs Chna dažai piešimui ant kūno. Rudos spalvos.
Gamintojas: INDIAN HENNA, Indija
Kilmės šalis: Indija
12 x 30 g Kodas: AJR-2319 33,17 € už 1 kg
11,94 €
19,90 €
laikinai nėra

Matėte pigiau? Informuokite mus

Papildoma informacija

Naturalių chna dažų piešiniai gali būti oranžinės, rausvos arba rudos spalvų. Atspalviai priklauso nuo piešimo, džiovinimo laiko ir pačios odos reakcijos dažams. Todėl tie patys dažai naudojami ant skirtingų odos vietų ar skirtingų žmonių, gali skirtis.

Po išdžiūvimo ir nuėmus kremo pertklių, piešinys yra šviesiai oranžinės spalvos. Per 48 valandas jis patamsėja ir įgauna rausvai rudos spalvos atspalvį. Geriausia per pirmąsias 12 džiovimo valandų vengti sąlyčio su vandeniu.

Vidutiniškai chna dažai ant krūtinės išlieka 3-7 dienas, ant kojų ir rankų 1-3 savaites. Vėliau dažų pėdsakai išnyksta visiškai.

Naudojimas:

  • Dažai naudojami ant švarios su muilu nuplautos odos, nenaudojant losjonų ar kremų. Norėdami gersnių rezultatų galite, odą nuvalyti alkoholiu.
  • Nuimkite apsauginį dangtelį nuo tūbelės. Pirmiausia pabandykite kremą iš tūbelės išspausti ant popieriaus. Būtina užtikrinti, kad išspaudžiamos  kremo juostelės nebūtų per plonos ar per storos.
  • Chna dažai spaudžiasi labai lengvai, todėl nelygiai užtepus, nedelsdami nuvalykite drėgnu medvilės diskeliu.
  • Jei dar nesate profesionalas, galite nusipiešti eskizą ant odos vandens pagrindo flomasterio tipo rašikliu. Tai padės chna dažus užtepti greičiau ir padaryti mažiau klaidų.
  • Nupiešus ornamentą jis turėtų gerai išdžiūti, geriausia džiovinti 6-8 valandas. Kuo lėčiau džiūsta kremas ir kuo ilgiau jis kontaktuoja su oda, tuo piešinys tampa ryškesnis. Tam, kad apsaugoti išmargintą vietą, galite ją apvynioti plastikine plėvele, apipurkšti plaukų laku (be alckoholio) arba purškiamu plaukų geliu.
  • Po džiovinimo, reikia atsargiai pašalinti dažų likučius drėgnu audiniu ir vatos gabalėliu, išmirkytu citirinų sultyse.

Pakuotę sudaro 12 tubelių po 30 g.

Lankytojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Naujas komentaras

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Užsiregistruokite arba prisijunkite.