Kaip pirkti?

Norint pirkti, registruotis nereikia.

Eikite į norimą prekę, spauskite "Į Krepšelį" - matysite viršuj dešinėje kaip pildosi jūsų krepšelis (kiek vnt prekių ir bendra eur (Lt) suma).

Sudėję visas prekes galite "Peržiūrėti" krepšelį arba tiesiog "Pirkti".

 

Tada prisiregistruokite, įvedant elektroninį paštą ir slaptažodį.

 

Suveskite savo kontaktus ir pasirinkite prekių pristatymo būdą (pristatant į namus ar ofisą, užpildykite pristatymo adresą ir patogų jums laiką). Kurjeris veža siuntas tik darbo valandomis. Visos siuntos pristatomos per 1-2 sekančias darbo dienas!

 

Pažymėkite, jog susipažinote su taisyklėmis.

 

Apmokėti galite:

1) tiesiai per banką ar pavedimu

2) Grynais kurjerio atstovui, atvežusiam jums prekes

3) Grynais atsiimant prekes mūsų parduotuvėje Mokslininkų g. 6A, Vilnius, (pirmas aukštas su vitrininiais langais, įėjimas iš K.Pelčaro g.)

 

Nepasirinkus mokėjimo būdo ir neužbaigus užsakymo, jis anuliuojamas po 3 dienų!

~~~

Įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl
alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo (AGS) bei Europos Parlamento ir Tarybos
reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo (EGS) Europos
Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą -
http://ec.europa.eu/odr/, kuri pradėjo veikti 2016 m. vasario 15 d.

Įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo (AGS) bei Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo (EGS) Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą - http://ec.europa.eu/odr/, kuri pradėjo veikti 2016 m. vasario 15 d.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai * (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

* - Ar kitoms alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo institucijos pagal jų kompetenciją: Lietuvos bankui, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai, Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai, Valstybinei energetikos inspekcijai prie Energetikos ministerijos, Lietuvos advokatūros advokatų tarybai ar jos sudarytam organui (kol kas nenotifikuota institucija Europos Komisija) (Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 22 straipsnis).

~~~

Smagaus apsipirkimo! :)