Apmokėjimo būdai

Elektroninėje parduotuvėje EkoPirk.lt galite atsiskaityti šiais būdais:

  • naudojantis elektronine bankininkyste, taip pat partnerių kasose,
  • pavedimu pagal išankstinę sąskaitą,
  • PayPal
  • grynais arba kortele, atsiimant prekes mūsų ofise, arba sumokant VENIPAK kurjerio atstovui, Jums pristatančiam prekes,

 

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ

Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

swedbank.lt (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DNB Bankas“), Solo Internet(„Nordea Bank Lietuva“), Danske eBankas(Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“), Parex internet bankas (AB „Parex bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Užsakymo apmokėjimas“ pasirinkite savo banką.
  2. EkoPirk.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.*
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į EkoPirk.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę EkoPirk.lt neperduodami.

*mokėjimai vykdomi per www.mokejimai.lt elektroninių mokėjimų sistemą.

PARTNERIŲ KASOSE

Šiuo būdu galite atsiskaityti mūsų partnerių vietose: Lietuvos spaudos ir RKIOSK kioskuose ar MAXIMA kasose. Pasirinkus šį apmokėjima būdą, Jums bus sugeneruota išankstinė sąskaita su bar kodu, kurią pateikę minėtuose punktuose galėsite ją apmokėti.

 

PAVEDIMU PAGAL IŠANKSTINĘ SĄSKAITĄ

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, pagal Jums sugeneruotą išankstinę sąskaitą perveskite arba grynais įneškite pinigus į mūsų sąskaitą bet kuriame Jums patogiame banke. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti EkoPirk.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB “EKO PIRK”

Gavėjo įm. kodas: 302454360

A/S: LT40 7044 0600 0724 2271

Bankas: AB SEB bankas

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

 

Iš PayPal sąskaitos, kai suma viršija 43,15 eur.

GRYNAIS arba kortele, atsiimant prekes mūsų ofise arba sumokant VENIPAK kurjerio atstovui, atvežusiam Jums prekes.

Pastaba: užsakymai yra NEKOREGUOJAMI – prašome pasitikrinti prekių krepšelį prieš užbaigiant užsakymą sistemoje.