Didmeninė prekyba

Visus produktus importuojamės patys. Kai kuriuos produktus vežamės konteineriais tiesiai iš augintojų/gamintojų, tad galime pasiūlyti patrauklias kainas;)

Asortimentą nuolat atnaujiname naujais įdomiais ir perkamais produktais, o silpnai perkamus išimame. Taip pat nuolat siūlome prekių akcijine kaina, tad akcijomis galite pagyvinti prekybą ir Jūs.

~~~

AMRITA - tai mūsų kurta plati ekologiškų ir natūralių produktų linija: kruopos, miltai, prieskoniai, džiovinti vaisiai ir riešutai, kokosų ir plakto sviestmedžio aliejus, himalajų druska, cukrus, pusryčių dribsniai ir kt. Šiuos produktus fasuojame patys ar užsakome tiesiai pas gamintoją, tad galime pasiūlyti geras kainas. Linija bus nuolat plečiama ir tobulinamos etiketės.

AMRITA – sanskrito kalba, Dievų gėrimas, nemirtingumo eleksyras.

~~~

EkoPirk didmenininko lojalumo programa:

  • Nupirkus prekių už 500 EUR – suteikiama pastovi 5% nuolaida
  • Nupirkus už 1000 EUR - suteikiama pastovi 10% nuolaida

Pliusuojami visi atskiri pirkimai nuo 2015 sausio 1 d. Akcijuojamoms prekėms papildomai ši nuolaida neskaičiuojama.

Nupirkus prekių už atitinkamą sumą, dėl nuolaidos rašykite mums į apskaita@ekopirk.lt.

~~~

Didmeninės kainos suteikiamos tik įmonėms arba asmenims dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu. Minimali užsakymo suma 30 EUR.

Užsakymams nuo 30 iki 120 EUR – pristatymo kaina 6 EUR su PVM arba galite patys atsiimti mūsų ofise Vilniuje nemokamai.

Užsakymai virš 120 EUR - pristatomi nemokamai.

~~~

Užsakymai priimami tik internetu www.EkoPirk.lt prieš 1 darbo dieną!!!

Rankiniu būdu kiekvieno pirkėjo didmeninių kainų suradimas bei sąskaitų išrašymas, surinkimas prekių trunka ilgai, plius turime neatidėliotinų darbu su tinklais, tad dažnai negalime mesti darbų ir Jūsų mielai aptarnauti. Todėl sumažinome min užsakymą iki 30 EUR ir Jūsų labai prašome išsiųsti užsakymą parą prieš atvykstant. Ačiū! ;)

Jei dar neturite prisijungimo - Atsiųskite mums į agne@ekopirk.lt savo įmonės rekvizitus, registracijos ir prekių siuntimo adresus su pašto kodais, kontaktinį tel. nr. – suvesime į sistemą ir atsiųsime prisijungimus.

Prisijungus su didmeniniko prisijungimais automatiškai matysite didmenines kainas. Jei norėsite užsakyti daugiau, nei turime sandėlyje, sistema automatiškai leis užsakyti tik tiek kiek yra.

Darydami atsakymus, atkreipkite dėmesį - didmeninės pakuotės pas mus keliauja keletą savaičių.

Dažnai darome ypatingas Dienos akcijas internetinių pirkėjų pritraukimui – jei internete kaina prekės pasitaiko žemesnė, nei didmeninė, Didmenininkams automatiškai skaičiuojama žemiausia kaina!:)

Sufleris - Jei skubate, galima prekes greitai susirasti internetiniame www.EkoPirk.lt puslapyje tiesiog į paieškos langelį mūsų puslapyje įkopijuoti trumpąjį kodą iš didmeninio excel kainoraščio;)

~~~

Apmokėjimas – išankstinis: pavedimu arba grynais kurjeriui.

Pavedimą reikia apmokėti per 3 d. d. (Vėliau atomatiškai užsakymas anuliuojamas, kad rezervuotos prekės grįžtų į prekybą.) Gavus apmokėjimą, prekės surenkamos per 1-2 d.d. ir išsiunčiamos per kurjerį arba galite atsiimti pas mus Parduotuvėje. Siuntimas nemokamas, perkant virš 120 EUR. Prekės atkeliauja per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo.

~~~

Užsisakykite mūsų Naujienlaiškius, kad pirmi sužinotumėte apie Nuolaidas!

http://ekopirk.lt/mano/nustatymai/prenumerata/

~~~

Partneriai, pasirinkę mus pagrindiniu tiekėju, gauna papildomos naudos!

Kurkite Eko parduotuvėles Visoje Lietuvoje, švieskite visuomenę!!!Lai visi ragauja ir bando eko produktus ir taip vis sveikiau lietuvaičiai valgys, prausis ir valys. Šypsena