Apie mus

EKO PIRK - už Atsakingą pirkimą!

Mums rūpi Jūsų ir mūsų Motulės Žemės sveikata, todėl čia rasite ne tik plačiausią ekologiškų bei natūralių produktų pasirinkimą vienoje vietoje, bet ir daug straipsnių ir informacijos apie žalingus ingredientus bei būdus kaip kuo mažiau pakenkti aplinkai. Pateiksime nuolat pasipildančią informaciją apie sintetinius, dažniausiai žalingus, priedus ir sudėtines dalis, naudojamus įprastoje gamyboje, siekiant pelno bet kokia kaina.

Čia rasite informaciją apie konkrečios ekologiškos prekės sertifikatą. Kiti natūralūs nesertifikuoti gaminiai patenka į mūsų svetainę tik po detalios prekės sudėties analizės, kuri pateikiama ir jums.

Jūsų patogumui sertifikuotų produktų pavadinimai prasideda žodeliu "Ekol." ir nurodytas sertifikato logotipas. Nesertifikuotos prekės to neturi.

EKO PIRK pagrindinis tikslas – suburti bendruomenę, kuriai Rūpi, suteikti jai žinias ir su jos pagalba nuveikti daug naudingo Lietuvėlei ir mūsų Žemei!

Rengiame nemokamas paskaitas ir praktinius užsiėmumus apie sveiką gyvenseną ir mitybą. Dalinamės Ajurvedos žiniomis, galinčiomis padėti rasti sielos ramybę ir fizinio kūno balansą.

Esame socialiai atsakingi ir padedame kitiems, remiame įvairias labdaros organizacijas. Labai mylime gyvūnus, todėl aukojame gyvūnų prieglaudoms „Tautmiles Globa“ bei „Trys paršeliai“, bendradarbiaujame su ne pelno siekiančia gyvūnų teisių organizacija „Tušti Narvai“.

Pirkdami čia, jūs balsuojate už aplinkai ir jums saugių produktų gamintojus ir suteikiate šansą mums platinti „nepopuliarią“ informaciją.Mirkčiojimas

~~~

Visus produktus importuojamės ar gaminame patys. Žaliavos gamybai keliauja iš viso pasaulio.

Asortimentą nuolat atnaujiname naujais įdomiais ir perkamais produktais, o silpnai perkamus išimame.

AMRITA - tai mūsų Europos Sąjungoje registruotas prekinis ženklas.  Plati AMRITA ekologiškų ir natūralių produktų linija, tai: kruopos, miltai, prieskoniai, džiovinti vaisiai ir riešutai, ekol. kokosų aliejus, himalajų druska ir daug daugiau. Tai mūsų pačių gaminami produktai, tad galime pasiūlyti konkurencingas kainas. Mirkčiojimas Linija nuolat plečiama.

AMRITA – sanskrito kalba, Dievų gėrimas, nemirtingumo eleksyras.

~~~

EKO PIRK naujas šūkis - "Eko Produktai Įkandami Visiems!"

Nuolat organizuojame Akcijas, o gavę geresnę kaina, pasidaliname ja su pirkėjais.

 

 

Prekiaujame internete, bei didmena bei eksportuojame į kitas šalis.

Taip pat laukiame Jūsų mūsų naujoje parduotuvėje Mokslininkų 6A, Vilniuje (BOD Group pastate).

~~~

EKO PIRK - socialiai atsakinga įmonė, dalyvaujanti labdaros programose ir skatinanti prisidėti kitus. Nuolat organizuojame sveikos gyvensenos, mitybos, kūno ir sielos kursus.

Mūsų Naujienas galite užsisakyti čia:

http://ekopirk.lt/mano/nustatymai/prenumerata/

Visada lauksime jūsų nuomonės, patarimų ir idėjų.